Beck & Jung blandteknik

479698

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): skulptur, signerad Beck & Ljung och daterad 1978, numrerad 92/500, plexiglas, höjd ca 20 cm

Beck & Jung blandteknik

Budhistorik (21 bud)
3429366
3428633
1 400
3429365
1 400
3428633
3428791

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.