Karmstolar 1800-tal senempire

479696

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, senempire, lindomearbeten, signerade ASSK, klädsel i tyg, sitthöjd ca 47 cm

Senare klädsel

Möbler, Stolar

Rum 6

Karmstolar 1800-tal senempire

Budhistorik (4 bud)

3430499
3427387
3425743
3419779

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.