LeRoy Neiman

479694

LEROY NEIMAN (1921-2012): Volvo Master, signerad samt numrerad, silkscreen, ca 67x96 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

LeRoy Neiman
Budhistorik (54 bud)
3439328
7 800
3439324
7 600
3439315
7 400
3439314
7 200
3439306
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.