Mats Ahlgren oljemålning

479689

MATS AHLGREN (född 1952): "Porträtt II", signerad Mats Ahlgren, olja på duk, 105x95 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Mats Ahlgren oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3438600
700
3438599
650
3438597
600
3438594
550
3438593
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.