Ragnar Persson oljemålning

479688

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör, signerad, olja på dpannå, ca 28x30 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3433892
2 400
3430485
3430484
1 800
3430481
1 600
3427195

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.