Erik Tryggelin

479687

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Byggnad, söder om Paris, signerad, daterad 12/9 1912, olja på pannå, 22x18 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Tryggelin

Budhistorik (1 bud)

3437685
2017-08-29 22:04:48

2017-08-30 kl 19:03
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.