David Shilling oljemålning

479686

DAVID SHILLING (född 1956), "Untitled", signerad David Shilling a tergo, olja på duk, ca 44x29 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

David Shilling oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3432215
1 700
3432132
1 600
3432131
1 400
3430806
600
3429668
550

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.