Stolar Habitat

479682

HABITAT, stolar, 6 st, svart skinnklädsel, svartbetsade ben, etikettmärkta, höjd ca 95, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, benen med slitage o ytskador

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar Habitat

Budhistorik (19 bud)
3435033
3433173
3 800
3435030
3 800
3433173
3 600
3435029
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.