Kjell Rosén oljemålning

479671

KJELL ROSÉN (1909-1982): Fjällmotiv, signerad och daterad Rosén -63, olja på duk, ca 31x48cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Kjell Rosén oljemålning

Budhistorik

2017-08-29 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.