Love Lundell oljemålning

479644

LOVE LUNDELL (född 1981): "Morfeus", 2014, signerad, olja på pannå, ca 82x82 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Love Lundell oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3436593
6 800
3436598
6 600
3436593
6 400
3436532
6 200
3436532
5 400

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.