Ring med smaragd

479626

RING, 18 k guld, carréslipad smaragd samt 5 smådiamanter med åttkantslipning, sovjetiska stämplar, ringstorlek 16 mm, vikt ca 3,6 g

Smaragd med repor

Guld/Smycken

Ring med smaragd

Budhistorik (4 bud)

3429281
1 600
3429280
3425757
750
3425176
600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.