M Pyk färglitografi

479620

MADELENE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad 173/250, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

Rum 9, Vagga 1

M Pyk färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3431305
900
3431477
850
3431305
750
3431133
700
3430918
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.