M Pyk litografi

479619

MADELEINE PYK (född 1934): Sommar i Stockholm, signerad M Pyk, 219/250, färglitografi, bladmått ca 69x52,5 cm; oramad

Rum 9, Vagga 1

M Pyk litografi
Budhistorik (16 bud)
3430867
3430855
950
3430376
900
3429854
850
3429159

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.