Madelene Pyk

479617

MADELENE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad 211/250, färglitografi, ca 56x65 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Madelene Pyk
Budhistorik (7 bud)
3430352
550
3429820
500
3429599
450
3429819
450
3429599

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.