Albert Johansson

479616

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 51/90, färgetsning bladstorlek ca 57x76 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Albert Johansson
Budhistorik (16 bud)
3429897
3429824
950
3429826
950
3429824
900
3429825
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.