Lennart Jirlow

479614

LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L Jirlow, 235/380 blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, bladmått ca 73x56 cm, oramad

Något gulnat

Rum 9, Vagga 1

Lennart Jirlow
Budhistorik (15 bud)
3429934
1 700
3430378
1 600
3429934
3430377
1 400
3429934
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.