Soffbord 1950-tal

479608

SOFFBORD, 1950-tal, ben med mässingsbeslag, skiva med infällda kakelplattor, 55, 120x60 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

3430106
2017-08-25 12:45:57

2017-08-25 kl 13:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.