Matbord England

479604

MATBORD, England, regencystil, omkring 1900-talets mitt, betsad mahogny, skivan fanerad med idegran, 2 delar med pelarfot, 1 iläggsskiva, fothylsor i mässing med hjultrissor, mässingsbeslag, höjd ca 75, totallängd 243 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord England

Budhistorik (44 bud)
3428925
8 000
3428919
7 800
3428924
7 800
3428919
7 600
3428922
7 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.