Madeleine Pyk

479603

MADELEINE PYK (född 1934): "Cirkus", signerad M Pyk, 4/450, litografi, ca 72x62 cm

Tidigare rullad, smärre hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Madeleine Pyk
Budhistorik (13 bud)
3431000
1 600
3429161
3430999
3429161
1 400
3429121
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.