Berber amfora

479599

AMFORA, Berber, Algeriet, 18/1900-tal, bemålat gods, höjd 27 cm

Lagningar

Etnografica

Berber amfora

Budhistorik

2017-08-25 kl 18:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.