Skåp i teakfanér 1900-talets mitt

479598

SKÅP, 1900-talets mitt, fanérad i teak, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 145, 114x46 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Budhistorik (11 bud)
3430058
750
3430057
700
3430054
650
3430053
600
3429049
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.