Back från Lyckholms bryggeri

479596

BACK, för flaskor, från Lyckholms Bryggeri, inoljad furu samt järn, brännmärkt JWL, höjd 22, 60x42 cm

Skador och slitage

Diverse

Hylla 3

Back från Lyckholms bryggeri

Budhistorik (13 bud)
3430662
900
3430659
850
3430294
3428212
750
3421251
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.