Chiffonjé empire

479595

CHIFFONJÉ, empire, fanérad i alm, brännförgyllda beslag, Stockholmsarbete, inredning med lådor och brevfack, krön med tandsnitt, övre låda med skrivskiva, höjd 134, 114x49 cm

2 lås saknas, fanérskador, saknar delar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Chiffonjé empire

Budhistorik (10 bud)
3429925
2 600
3429924
2 400
3429923
3429922
3429921
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.