Karmstol 1920-tal

479591

KARMSTOL, 1920-tal, valnöt, träskuren dekor, pärlspikning, sitthöjd ca 47 cm

Tyg med slitage, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Karmstol 1920-tal

Budhistorik (6 bud)
3430886
500
3430947
450
3430886
3419776
3430885

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.