Stolar 5 st 1800-tal

479590

STEGSTOLAR, 5 st snarlika, 1800-tal, enligt uppgift tillverkade på Ornö, vitmålade, en brännmärkt GA, sitthöjd ca 45 cm

Skador och slitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar 5 st 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3429753
550
3429622
500
3429744
500
3429622
450
3429743

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.