Taklampa 1950-tal

479586

TAKLAMPA, teak, mässing & glas, 1950-tal, 5 kupor, höjd ca 60, diameter 55 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampa 1950-tal

Budhistorik (11 bud)
3429485
750
3429404
700
3429367
650
3429399
650
3429367
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.