Fåtöljer 1970-tal

479585

FÅTÖLJER, 1 par, skinn, 1970-tal, på hjultrissor, stomme i förkromad metall, sitthöjd ca 38 cm

Patina, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1970-tal

Budhistorik

2017-08-25 kl 15:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.