Jardinjär

479584

JARDINJÄR, 1900-talets första hälft, nysilver, konturerad insats i glas med slipad dekor, höjd ca 20, 54x19 cm

Insats med nagg, försilvring med omfattande slitage

Diverse

Visas på begäran

Jardinjär

Budhistorik (1 bud)

3430035
2017-08-25 12:04:15

2017-08-25 kl 15:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.