Calle Nylund oljemålning

479564

CALLE NYLUND: Stilleben, osignerad, påskrift at tergo, olja på duk, ca 34x40 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Calle Nylund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3437142
450
3437019
3431666
3425821

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.