Kossor vid vattendrag oljemålning

479562

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kossor vid vattendrag, daterad 1895, olja på pannå, ca 24x32 cm

Mindre krackelering

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

3432823
2017-08-27 02:38:35

2017-08-29 kl 11:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.