Bordslampor Italien 1 par

479561

BORDSLAMPOR, 1 par, klassicerande stil, alabaster, textilskärmar, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd ca 46, med skärm ca 68 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampor Italien 1 par

Budhistorik (7 bud)
3424589
3424920
950
3424589
3424919
750
3424589
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.