Gagliardi oljemålning

479559

GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): Solnedgång, signerad, olja på duk, ca 49x69 cm

Smärre krackelering

Geijersgatan 14, Göteborg

Gagliardi oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3436357
3436141
3433477

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.