Pelle Åberg oljemålning

479558

PELLE ÅBERG (1909-1964): Gumma vid bord, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 44x37 cm

Smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3434635
4 200
3428237
3428025
3 800
3428024
3 600
3428023
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.