Stefan W Igelström oljemålning

479557

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): "Princessans skatt en svart katt ljuv", monogramsignerad SWI, olja på duk, ca 25x31 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

3432482
700
3432481
650
3424969
600

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.