Tavelram 1800-tal

479555

TAVELRAM, 1800-talets slut, förgylld samt bronserad, dekor i pastellage, ca 94x120 cm, inv. mått ca 74x104 cm

Slitage, avslag

Diverse

Rum 9

Tavelram 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3428483
900
3428488
850
3428483
3428486
750
3428483
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.