Ragnar Persson oljemålning

479553

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Familj på promenad, signerad, olja på pannå, ca 23x32 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3435093
1 600
3432483
3426183

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.