Allen Jones akvarell

479551

ALLEN JONES (England, född 1937): "Colour question",
signerad Allen Jones, akvarell, ca 32,5x25,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Allen Jones akvarell
Budhistorik (24 bud)
3437402
18 000
3437407
17 500
3437402
17 000
3437404
16 500
3437402
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.