Joe Tilson färgetsning

479549

JOE TILSON (England, född 1928): Komposition, signerad och daterad Tilson 1982, numrerad 10/25, färgetsning, bladmått ca 54x45 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Joe Tilson färgetsning
Budhistorik (6 bud)
3436622
3435858
850
3433385
3432091
500
3430986

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.