Ejnar Kohlman oljemålning

479540

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Tjäderspel, signerad Ejnar Kohlman, olja på duk, 45x53 cm

Tavelvagn 1

Ejnar Kohlman oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3428552
2 800
3428385
2 600
3428549
2 600
3428385
2 400
3428546

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.