Erling Ärlingsson

479538

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Hästar på bete, signerad EÄ, olja på duk, 54x64 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Erling Ärlingsson

Budhistorik (36 bud)
3434316
21 000
3438865
21 000
3434316
18 000
3438862
17 500
3434316
16 000

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.