Vilstol 2000-tal

479536

VILSTOL, skinn, 2000-tal, centralfot i metall, längd ca 170 cm

Visst slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Vilstol 2000-tal

Budhistorik (31 bud)
3428822
6 200
3428795
6 000
3428820
6 000
3428795
5 800
3428818
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.