Arne Olsson blandteknik

479535

ARNE OLSSON (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, olja på pannå, ca 85x88 cm

Fack 33

Arne Olsson blandteknik

Budhistorik (8 bud)
3429168
3429149
1 600
3429146
3429144
1 400
3428800
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.