Lisa Larson figurin

479528

LISA LARSON, figurin, "Amalia", stengods, Gustavsberg, delvis glaserad, formgiven 1958-1973, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd ca 17 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Design

Lisa Larson figurin

Budhistorik (14 bud)
3428008
1 600
3417650
3419446
1 400
3417650
1 300
3419432

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.