Bertil Almlöf färglitografi

479517

BERTIL ALMLÖF (född 1930): Sommareka, signerad och daterad Bertil Almlöf -90, färglitografi, ca 24x32 cm

Fack 1

Bertil Almlöf färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3428372
650
3428351
600
3428343
550
3420686
500
3428342
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.