Spegel mässing

479516

SPEGEL, Swedish modern, 1930/40-tal, rund modell med mässingsram, diameter ca 55 cm

Obetydligt slitage

Speglar

Rum 5

Spegel mässing
Budhistorik (32 bud)
3426393
5 400
3427482
5 200
3426393
5 000
3427481
4 800
3426393
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.