Peter Dahl färglitografi

479515

PETER DAHL (född 1934): Farmors hus, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 38x32 cm

Fack 13

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (32 bud)
3428810
3 200
3428562
3428808
3428562
2 800
3427792
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.