Bord med skiva i sten

479514

BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, ben i form av puttis, rikt skuren dekor, skiva i sten, betsat lövträ, höjd ca 61, 56x80 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bord med skiva i sten

Budhistorik (15 bud)
3429120
3429119
3 800
3429116
3 600
3429115
3 400
3427029
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.