Lennart Jirlow färglitografi

479513

LENNART JIRLOW (född 1936): Dans och musik, signerad L Jirlow, 135/275, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x32 cm

Tavelvagn 3

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3429135
4 600
3428626
4 400
3419780
4 200
3428122
4 200
3419780

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.