Peter Dahl litografi

479511

PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 61, signerad Peter Dahl, litografi, ca 42x28 cm

Fack 13

Peter Dahl litografi
Budhistorik (5 bud)
3427325
500
3427611
450
3427325
3419217
3418123

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.