Sybord sengustaviansk stil

479510

SYBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, i mahogny, mässingsbeslag samt mässingsskor, 3 lådor, höjd ca 74, 58x38 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sybord sengustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
3428767
2 600
3428765
2 400
3428761
3428762
3428761
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.